Amber Herd navodno je pozvala policiju nakon što je njen suprug Džoni Dep prekršio zabranu prilaska koju je podnela protiv njega nakon što je zatražila razvod, piše TMZ.
Naime, Džoni je poslao svoju ekipu kako bi uzeli njegove stvari iz doma u Los Anđelesu koji su supružnici nekada delili, a Amber je to videla kao kršenje zabrane prilaska, pa je pozvala policiju.
Podsetimo, sud je odobrio Amber zahtev za zabranu prilaska, kojim glumac ne sme da joj priđe bliže od 100 jardi, odnosno nešto više od 90 metara. Ipak, u sudskom nalogu dozvoljeno mu je da pokupi svoju imovinu i privatne predmete iz njihovog doma, do narednog sasušanja koje je zakazano da petak.
Izvori kažu da je Džoni uzeo skoro sav nameštaj, i da se Amber pobunila jer je odneo i više od svojih privatnih stvari.
Istovremeno, svetski mediji su preneli da je glumica povukla zahtev za alimentaciju i da ne želi novac od Džonija.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)