Legendarni glumac Vigo Mortensen je u nedavnom intervjuu otkrio da nema baš previše lepih reči za trilogiju Pitera Džeksona o Hobitu.
Iako je odlično odglumeo Aragorna u trilogiji "Gospodar prstenova", Vigo Mortensen ipak nije imao simpatične reči o prikvelima tih filmova.
Na pitanje šta misli o trilogiji o Hobitu on je odgovorio ovako:
- Ta trilogija mi se jednostavno ne sviđa. Pre dve godine sam u jednom intervjuu pomenuo nešto slično i mediji su to protumačili kao napad na Pitera Džeksona, ali to ne može da bude dalje od istine - izjavio je 57-godišnji glumac.
Vigo, koga u poslednjih nekoliko godina sve ređe viđamo na filmskom platnu, a sve više na daskama pozorišta, objasnio je svoj stav.
- Stvar je ukusa, ne volim preteranu upotrebu kompjuterske grafike u filmu i ne sviđa mi se kreativni pravac trilogije o Hobitu - objasnio je Mortensen.
On je napomenuo da je bio na premijeri sva tri filma i da im je "zaista dao šansu".
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)