Tom Henks prekinuo je svoje džogiranje Central parkom u Njujorku da bi pozdravio nepoznate mladence koji su se fotografisali.
Video snimak pokazuje kako Henks pozdravlja zaprepašćene mladu i mladoženju dok su pozirali za svadbene fotografije.
Henks je poljubio mladi ruku i ljubazno odbio poziv da im se pridruži na svadbenoj proslavi, ali se našalio da bi mogao da ih venča ako bude potrebno. Henks je proizveden u sveštenika prošle godine da bi mogao da venča glumicu Alison Vilijams.
Glumac je svojim telefonom snimio selfi sa mladencima i nastavio da trči. Fotografiju je objavio na Instagramu i uputio čestitke i blagslov paru.
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)