Oskarovka Helen Miren je najstarija među glumicama koje ove godine krase Pirelijev kalendar, a sve su se fotografisale bez šminke.
Helen je zamišljala da će fotografisanje proteći u duhu nekadašnjeg Pirelijevog manira, ali nije ni slutila da od toga nema ništa.
Mislila je da će nositi hulahopke ili da će ležati u izazovnoj pozi.
- Nadala sam da ću u crnim hulahopkama, ležati na izazovnoj podlozi s leopard-printom. Ili makar da će mi obući bikini. Umesto toga, tražili su da dođem bez frizure i umotali me u ćebe! - rekla je Helen Miren koja je zašla u osmu deceniju, ali nije izgubila duh ni seksepil, prenosi 24sata.hr.
https://www.hellomagazin.rs/strane-vesti/zavodljivost-holivudskih-diva-bez-sminke-na-pirelijevom-kalendaru-video/
Uz nju, na kalendaru su i Šarlot Rempling (70), Penelope Kruz (42) kao i Džulijan Mur (55).
https://www.hellomagazin.rs/strane-vesti/helen-miren-iritira-me-kada-me-zovu-seksi-glumicom/
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)