
Jedna od najboljih srpskih odbojkašica Ivana Đerisilo već nekoliko meseci uživa u vezi sa poznatim rukometašem Ognjenom Kajganićem. Krajem prošle godine, popularni par viđen je u jednoj beogradskoj kafani gde su se u veselom društvu lepo zabavljali. Bliskost nisu skrivali, ali se povodom njihovog emotivnog statusa u medijima nisu oglašavali. Posle dva meseca dvadesetdevetogodišnja odbojkašica i sedam godina stariji sportista fotografisani su kako naočigled svih u klubu „Sinema“ razmenjuju nežnosti i poljupce, a pre nekoliko dana potpuno opušteno uživali su u bašti jednog beogradskog kafića. Iako do sada o svom ljubavnom životu nisu davali komentare, Ivana Đerisilo za magazin „Hello!“ je priznala da je u srećnoj ljubavnoj vezi sa Ognjenom Kajganićem.
- Ognjen i ja nikada nismo krili našu vezu. Izlazili smo zajedno, a ko god je hteo ili želeo mogao je da nas fotografiše. Od početka sve je bilo javno, ni od koga se nismo krili. Želim da kažem da smo srećni u vezi, ali detalje naše privatnosti zaista ne bih otkrivala - ljubazno kaže Ivana.
Posle života u Turskoj, gde je nastupala za „Galatasaraj“ zbog nostalgije uspešna odbojkašica poželela je da se vrati u Beograd, gde uživa na zasluženom odmoru.
- Trenutno treniram za „Crvenu zvezdu“ i čekam pripreme za reprezentaciju. Malo sam se zasitila života u inostranstvu, bila sam vrlo nostalgična, tako da sam odlučila da se vratim u Beograd. Trenutno uživam u zasluženom odmoru u našem glavnom gradu - raspoloženo je izjavila jedna od naših najlepših sportistkinja.
Iako je ređala sportske uspehe, Ivana Đerisilo u žižu medijskog interesovanja dospela je kada je započela emotivnu romasu sa našim najuspešnijim plivačem Miloradom Čavićem. Posle niza raskida i pomirenja, njih dvoje su okončali romansu. Pre Milorada, ova zanosna plavuša bila je u braku sa rukometašem Borisom Stankovićem. S druge strane, rukometaš i učesnik drugog serijala „Vip Survivor“ Ognjen Kajganić bio je u braku sa poznatom voditeljkom televizije „Pink“ i rijaliti šou-programa „Farma“ Aleksandrom Jeftanović. Posle veze sa zaštitnim licem televizija „Prva“ i voditeljkom emisije „Žene“ Marijom Kilibardom, od koje se rastao u martu 2011. godine, mediji su objavili da se čuveni sportista avgusta prošle godine venčao sa manekenkom Andrijanom Lolom Karan. Pošto to nije bila istina, iako nije sklon da daje izjave o privatnom životu Kajganić je demantovao čitavu priču. Nekoliko meseci kasnije započeo je ljubavnu romansu sa Ivanom Đerisilo.
Budući da iza sebe imaju buran emotivni život, Ivana i Ognjen, prema priči njihovih prijatelja, odlično se slažu i uživaju u idiličnim odnosima. Iako njihova veza traje svega nekoliko mesei, postaje sve intenzivnija, pa je moguće da će se uskoro i ozvaničiti.
Tekst: Life Content, Jelena Popović
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)