Fotografija iz Monte Karla na kojoj manekenka Dragana Džajić pozira naslonjena na motor izazvala je brojne komentare na društvenim mrežama, a svi su saglasni u oceni da kćerka Dragana Džajića na ovoj slici izgleda poput holivudskih diva.
- Na pauzi... divan, sunčan dan - opisala je Dragana fotografiju nastalu u glavnom gradu Monaka.
Odevena u bele uske pantalone i rolku iste boje, naslednica legendarnog fudbalera "Crvene zvezde" pokazala je kako se vitko telo i zanosni atributi mogu istaći i u sportskoj kombinaciji, te zbog čega važi za jednu od najzgodnijih Srpkinja.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)