Pop pevačica Ivana Jordan ističe da joj je dvoipogodišnji sin Vuk iz korena promenio život. Sve je podredila njemu i kaže da sebe smatra prvenstveno majkom, pa tek onda pevačicom.
- Vuk je fantastično dete, a kada ga pogledam kao da me obasjalo sunce. Čistota koju vidim u njegovim očima i osmehu, učini da zaboravim sve loše stvari. Mnogo vremena provodimo zajedno uz muziku, ima dečje klavijature na kojima svira neke svoje melodije. Primećujem da to ima neku priču i dinamiku i da je naklonjen umetnosti. Sada je u fazi kada ga sve zanima - kaže za "Novosti" Ivana, koja će 6. juna odžati koncert u Sava centru.
Na pitanje da li planira da rodi drugo dete, pevačica kaže:
- U ovom trenutku ne razmišljam o tome, ali bih volela da Vuk dobije brata ili sestru, jer sam jedinica. Granice za rađanje su se pomerile, ima vremena i iskreno se nadam da će nam jednog dana porodica biti brojnija.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)