Otkako se pojavila na estradnom nebu Srbije i regiona Seka Aleksić pleni pažnju svojim izgledom. Pevačica je godinama trpela kritike javnosti na račun kilaže koja je varirala, a pre više od godinu dana počela je da trenira sa suprugom Veljkom Piljikićem i oslobodila se svih suvišnih kilograma. Ovog leta Seka može da se pohvali zanosnom figurom.
Folk zvezda trenutno se nalazi u Crnoj Gori gde je večeras očekuje nastup u Budvi, a vreme do izlaska pred publiku pevačica provodi sunčajući se.
S obzirom da nema tajni pred svojim pratiocima na Instagramu, nekoliko sati ranije pevačica je otkrila kako joj pristaje "ombre" na usnama.
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)