Pevačica Ana Kokić priznaje da već godinama fizičke i psihičke probleme leči kod homeopate kako bi u svom organizmu uspostavila balans.
Za to što je napokon prebrodila strahove, paniku i poremećen bioritam zahvalnost duguje alternativnoj medicini.
- Život pevača, koji su od svih ostalih umetnika najpopularniji, takav je da ste stalno izloženi pozitivnim i negativnim kritikama i medijskim napisima, pa ko ne nauči na vreme da se bori s tim, lako može oboleti od aksionoznosti. U jednom trenutku, uspela sam da prepoznam znake tog poremećaja jer sam ničim izazvana imala napad panike i javljao mi se strah. Dugo sam to pripisivala intuiciji, nekom osećaju kao da će se desiti nešto. Kada sam videla da se ništa ne dešava, ni ružno, ni lepo, prelistala sam stručnu literaturu i shvatila da je to neki oblik anksioznosti, koje sam se, hvala bogu, oslobodila. Sve su to posledice preopterećenosti i stresa, pa je svaki drugi čovek ima - otkriva Ana, koja ujedno zbog prirode posla imala i problem poremećenog bioritma.
- Dogodio mi se poremećaj sna zbog toga što noću radim, preko dana ne uspevam da se odmorim i tada sam prvi put otišla kod doktorke Kašiković na homeopatsku terapiju i to me je vratilo u normalu. Odlučila sam se na takav način lečenja jer je sve na prirodnoj bazi i od tada idem stalno, šta god da mi se desi. Verujem u homeopatiju jer sve ide iz glave i zato što leči uzrok, a ne posledicu. Pristala sam na takav način sređivanja duše i tela jer kada nemate mir, dolazi do poremećaja. Hvala bogu, sada se osećam dobro i sve je super. Svima bih preporučila takav način lečenja, ali da provere da li su ti doktori registovani kako ih ne bi neko prevario - kaže pevačica.
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)