Francuski Visoki savet radiodifuzne agencije (CSA) odlučio je da zabrani emitovanje najnovijih spotova američkih pop zvezdi Britni Spirs i Majli Sajrus pre 22.00 časova.
Ocenjeni kao "previše provokativni za široku publiku" video sportovi "Work B**ch!" Spirsove i "Wrecking Ball" Sajrusove moći će da se vide na malim ekranima tek u kasnim večernjim satima.
U svom saopštenju, CSA ističe da pomenuti muzički sadržaji nisu u skladu sa preporukama donetim 2005, a koje predviđaju da se "osetljivi" video klipovi ne mogu emitovati pre 22.00 časova.
U CSA naime smatraju da video spot Spirsove evocira "atmosferu sadomazohizma u kojoj je žena prikazana na način koji može da šokira brojne gledaoce", dok se Sajrusova optužuje da promoviše scena "seksualne konotacije".
Izvor: Tanjug
Foto: Fame
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)