
Slađa Delibašić pre nekoliko dana hitno je operisala levo koleno na Vojnomedicinskoj akademiji, a posle nekoliko sati puštena je na kućno lečenje!
Denserka je nakon hirurške intervencije ležala na odeljenju traumatologije. Ekipa Kurira joj je otišla u posetu neposredno posle operacije i zatekla je omamljenu od anestezije kako nepomično leži u krevetu. Sobu je delila sa dve bake, uz koje joj je vreme brže prošlo. Iako je bila iscrpljena, a noga u zavojima, ona je novinare dočekala sa osmehom. Čim ih je ugledala na vratima, rekla je:
- Vodite me kući - a onda nam je objasnila da se konačno rešila svih muka koje joj je zadavalo povređeno koleno.
- Ovu povredu vučem već četiri godine i tek sada sam je se rešila. Hvala bogu da sam se konačno operisala. Zahvalna sam medicinskom osoblju ove ustanove koje se maksimalno angažovalo da sve prođe bez problema i ne znam na koji način da im se odužim. Loše se osećam zbog anestezije, ali brzo će proći. Za sedam dana sve će biti kao da se ništa nije dogodilo. Zbog napornog treninga povredila sam meniskus, a od sada će sve biti kao pre - rekla nam je Slađa.
Delibašićeva se pohvalila da njene ćerke Silvija i Marinela maksimalno brinu o njoj, kao i da ju je zvao bivši suprug Đole Đogani da joj poželi brz oporavak.
izvor: Kurir
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)