U subotu, u Sava Centru, održana je jubilarna, petnaesta mt:s Noć Reklamoždera. Raspoloženu publiku, već prilikom dolaska uveselili su pokrovitelji florescentnim naočarama ("mt:s"), pištaljkama ("Idea"), svetlećim srcima ("Uniqa"), kafom 3u1 ("Doncafe"), sladoledom ("Frikom") i Chipsy-em za sve ("Pepsico") i radio "Naxi" fantastičnom muzikom, a onda je u sali sledio program koji su svi željno čekali godinu dana.
Uvertira je pripala Nacionalnom ansamblu "Kolo" i hip hop atrakciji "RECKONIZE CREW" koji su zajedno nastupili u igri pod nazivom "Kolo Prijateljstva", a publika ih je pratila aplauzom tokom cele tačke. Opšte oduševljenje je nastalo kada se na bini pojavio i lično autor ovog programa, Jean Marie Boursicot koji je u Beogradu poslednji put bio 1996. godine na prvoj "Noći Reklamoždera". U naš glavni grad doleteo je avionom "Air Serbia-e".
Tema ovogodišnje Noći bila je: "Beograd, grad kreativnosti i sjajnih ideja!" Iz tog razloga, sa nama je bila "Turistička Organizacija Beograda" i njen direktor Miodrag Popović.
Vedri i veseli Reklamožderi su velikim aplauzom pozdravili i ovogodišnje laureate.
BRAND SERBIA, nagrada za najbolju promociju Srbije otišla je našoj Košarkaškoj reprezentaciji Srbije, ispred koje je došao da primi priznanje Nebojša Ilić, tim menadžer reprezentacije, a ovu nagradu je uručila Marija Bošković, direktor sektora za PR "Telekoma Srbije".
GRAND SLAM nagradu za najbolji doprinos u razvoju regionalnog advertizinga dobio je Jure Apih, legenda novoevropskog oglašavanja. Ovu prestižnu nagradu gospodinu Apihu, uručio je Jean Marie Boursicot, predstavnik reklamoteke "JMB".
Nagrada za najbolju NON PROFIT KAMPANJU otišla je fondaciji "Novak Đoković". Gordani Džudži Jakovljević, projektnom menadžeru fondacije "Novak Đoković", uručio je nagradu Dragan Radosavljević, finansijski direktor kompanije "Strauss group".
AMBASADOR REKLAMOŽDERA postao je je Ognjen Stambolović koji je saminicijativno napravio Facebook stranicu "Beograđani". Zbog ove lepe ideje, nagradu mu je uručila Dragana Aleksić, media menadžer ispred kompanije "IDEA".
WORLD TOUR nagrada za domaću reklamu koja je završila u svetskoj turneji "Noći Reklamozdera" i obišla svet . To je reklama i kampanja "Kada voziš, parkiraj telefon" koje je kompanija "Telekom Srbija" realizovala u saradnji sa Upravom Saobraćajne policije MUP-a Srbije i Srpskim komitetom za bezbednost saobraćaja. Nagradu je primila Marija Bošković, direktorka sektora za PR "Telekoma Srbije", kojoj je ovu nagradu uručila Maja Gedošev, direktor korporativnih komunikacija kompanije "AirSerbia".
NAJ DOMAĆA REKLAMA 2014 - Predstavnica agencije "SuperStar", organizatorka "Noći Reklamoždera" - Goga Grubješić i predsednica žirija publike, Jelena Mihajlović - student "Fakulteta dramskih umetnosti" u Beogradu proglasile su pobednika NAJPOPULARNIJE DOMAĆE REKLAME PO GLASOVIMA PUBLIKE. Pobedila je reklama za brend "Chipsy - Domaćinski duel" i time potvrdila da je ova kampanja dupli nosilac krune - jer je reklama "Domaćinski", za isti brend pobedila i prošle godine.
NAJ GLUMAC U REKLAMI - Naš medijski partner - besplatne novine "24sata" dodelile su nagradu čitalaca za NAJPOPULARNIJEG GLUMCA U REKLAMI. To je Nenad Jezdić kome je nagradu uručila Maša Drakulić, brand manager besplatnih dnevnih novina "24 sata" i maskota Vrabac.
NAJ VIRAL dobila je agencija "McCann Beograd", a nagradu su primili Nemanja Stanković - copywriter i Marija Milanković - art direktor, za reklamu "Drama u taksiju". Nagradu im je uručio Saša Ćirić, direktor marketinga i razvoja kompanije "Frikom".
Zahvaljući generalnom pokrovitelju manifestacije MT:S, bilo je ovo veče među prijateljima gde smo se osećali domaćinski zahvaljujući CHIPSY-u. Ovi je definitivno bilo 3u1 veče - mix reklama, muzike i dobre zabave gde nam se nikako nije spavalo jer je uz nas bio DONCAFE. Vruću atmosferu u Sava Centru rashladio je FRIKOM sladoledima, a UNIQA nam je poručila da je najispravnije misliti srcem. Jednostavno, ovo je bilo jedno veče velikih IDE(j)A!!! Kroz mt:s Noć Reklamoždera mogli smo da proputujemo ceo svet, a na sve te destinacije odveli su nas AIR SERBIA i ETIHAD AIRWAYS, koji su i poklonili jednu kartu srećnom Reklamožderu.
mt:s Noć Reklamoždera je noć na koju se čeka godinu dana, noć koja se pamti, noć u kojoj se sanja otvorenih očiju!
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)