
Kantautor Vlado Georgiev završio je rad na svom novom albumu, koji su svi dugo čekali. Poslednji studijski album "Hej, ti" pevač je izdao 2009. godine. Novi CD zove se "Daljina" i ima 12 kompozicija.
Poznati pevač na svom Tviter profilu napisao je nazive pesama i dodao:
- Hoću da idem na Kubu, na Durmitor, u Novi Sad, u Herceg Novi, na brodić na Savi, na Capri, na koncert Stevie Wondera, Tony Bennetta… - pokazavši koliko ga je umor stigao.
A nove pesme, koje ćemo sigurno slušati ovog leta su: "Djevojka za dva minuta", "Živim sad", "Ako mi loše krene", "Mogu sve", "Reci ne ili da", "Daljina", "Iskreno", "Uvijek sam tu", "Taksi", "Ne zovi me", "Hoću život svoj" i "Razlog da znam".
Od novih pesama fanovi su već imali priliku da čuju dve kompozicije, to su "Živim sad" i "Reci ne ili da". Sa promovisanjem albuma Vlado kreće već 1. juna u Beču u dvorani Piramida, gde će imati prvo koncertno predstavljanje novih pesama, prenosi izvor. Pretpostavljamo da će, ne zadugo posle toga, pevač svoju promociju imati i u našem glavnom gradu.
Izvor: Tracara
Slične Vesti
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)