Britanski pevač Džejms Blant je najavio svoj povratak i to na prilično upadljiv način - svoju novu pesmu "Bonfire Heart" geškom je imejlom poslao milionima ljudi širom Velike Britanije.
Prema pisanju londonskog Gardijana, Blant je poruku pod naslovom "Želeo bih da budeš prvi koji ćeš čuti moj novi singl" bio namenio isključivo svojim fanovima. Jednim pogrešnim klikom, međutim, poslao je imejl i svim drugim listama adresa svoje diskografske kuće Vorner mjuzik.
- Ups, upravo sam greškom poslao imejl svima u Velikoj Britaniji - napisao je na Tviteru nakon što je shvatio šta je uradio.
I dok Blant i Vorner mjuzik tvrde da je reč o slučajnoj greški, mnogi u tome vide marketinški potez sa ciljem da se skrene što veća pažnja na Blanta i eventualno njegov novi hit.
Izvor: Tanjug
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)