
Nikol Kidman sprijateljila se sa Kejti Holms. Glumice, obe bivše supruge holivudske zvezde Toma Kruza, navodno se gotovo svakodnevno čuju telefonom i uživaju u tračarenju o porodicama i karijerama.
- Imaju veoma dobar odnos i odlično komuniciraju. Pričale su i o tome kako je bilo biti udata za Toma, a od tada čuju se gotovo svakodnevno. Nisu pričale o intimnim stvarima, poput seksa, ali ćaskaju uglavnom o deci i o tome šta im se dešava u životima.
Nikol je sa Tomom usvojila Izabelu (20) i Konora (18), a iz braka sa Kitom Urbanom ima kćerkice Sandej (5) i Fejt (2), dok Kejti, koja je bila treća supruga zvezde filma "Top Gun", ima kćerku Suri (7) sa glumcem od koga se razvela u junu 2012. godine.
Izvor blizak glumicama tvrdi da njih dve čak planiraju da snime film zajedno.
- To bi ljude oduševilo - da vide dve bivše supruge Toma Kruza zajedno u filmu.
Autor: Life Content
Slične Vesti
Pročitajte još
Dejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)