
Pevačica Nataša Bekvalac odlučila je da ostavi pušenje kako ne bi ugrožavala svoje zdravlje i istrajna je u toj odluci punih mesec dana. Lepa Novosađanka odlučila je da olakša sebi prve dane nikotinske krize, tako što je kupila elektronsku cigaru bez koje nigde ne ide. Osim toga, počela je i sa redovnim treninzima jer želi da bude u top-formi i da vodi zdrav život bez poroka.
- Ne pušim tek kratak vremenski period tako da se time još ne bih hvalila za medije - kaže pop zvezda u kratkoj izjavi za "Hello!".
U ovoj odluci Natašu podržava čitava njena porodica, a naročito majka koja joj svakodnevno šalje poruke preko telefona i bodri je da ne odustane od cilja, o čemu je pevačica obavestila i svoje fanove na društvenoj mreži "Instagram". I Natašina kćerka Hana veoma se obradovala što je njena majka odlučila da se reši tog poroka, a i njen verenik Vladimir Vuksanović je bodri da istraje u svojoj nameri.
Piše: Ivana Nikolić, Life Content
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)