I službeno je potvrđeno - dve velike holividske zvezde, Arnold Švarceneger i Silvester Stalone, ponovno će se zajedno naći na filmskom platnu i to u "The Tombu" Mikaela Hafstroma.
- Oduševljen sam što ću na "The Tombu" raditi s ove dve filmske ikone. Savršen su par za ovaj triler. Jako smo se namučili da ih obojicu dobijemo za ovaj dinamični projekat - izjavio je producent Mark Kantona.
Snimanje "The Tomba" počinje u proleće, a obojica glumaca su nakon snimanja "Plaćenika 2" završili "na remontu" u bolnici jer su se povredili na filmskom setu, a Arnold je na svom Tviter profilu objavio fotografiju iz bolnice:
- Nakon svih tih scena, vratolomija i fizičkog zlostavljanja na snimanju "Plaćenika 2" i "Poslednjeg otpora", došlo je vreme za mali popravak mog ramena. Pogledajte ko se sasvim slučajno u redu za operaciju ramena našao iza mene. Sad smo spremni za novu rundu akcije i dobre zabave na snimanju "The Tomba".
Slične Vesti
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)