Prva srpska TV rešila je da osveži programsku šemu vikendom, pa je tako startovao novi kviz “Savršen minut” s domaćinom Srđanom Karanovićem. Nakon emisije “Izađi na crtu”, voditelju se “osmehnuo” novi veliki izazov, a gledaoce, prema njegovim rečima, očekuje mnogo zabave, ali i poučnog sadržaja.
- “Savršen minut” donosi i nove zahteve i specifične zadatke za mene kao domaćina. U ovom formatu takmičari se ne bore jedni protiv drugih, već zajedničkim snagama pokušavaju da pobede vremensko ograničenje od 60 sekundi.
Glavna premija koju učesnici kviza mogu da osvoje iznosi milion dinara. Na tom putu oni treba da naprave 10 koraka, odnosno da odigraju 10 igara u kojima se kao “pomoć” koriste isključivo kućni predmeti (čaše, tanjiri, viljuške, ekseri, konzerve, klikeri, toalet-papir...).
- Igre nisu teške i svaki zadatak je moguće rešiti, ali vremensko ograničenje je problem. Takmičari su prinuđeni da upotrebe svu veštinu, preciznost, brzinu i koncentraciju da bi uspešno obavili zadatak i doživeli “svoj savršen minut”. Deluje lako, jer ih samo 10 takvih minuta deli od glavne premije, ali u praksi sve to postaje malo komplikovanije.
Takmičari nastupaju u paru - najbolji prijatelji, bračni parovi, komšije - ali najveći broj igara zahteva učešće samo jednog od njih, dok je drugi samo navijač. Jedan član tima može da učestvuje u najviše tri igre u nizu, a nakon toga ga menja njegov partner. Imaju tri “života” na raspolaganju, što znači da imaju pravo na grešku.
- Meni kao voditelju je zanimljivo to što mogu otvoreno da bodrim takmičare, navijam za njih, pa čak pomalo i da ih savetujem. Osim što je uzbudljiv, dinamičan, napet i dramatičan, ovaj šou-kviz može da donese i urnebesno smešne trenutke koji su plod velike želje učesnika da ispune zadatak. Na putu do miliona dobro ćemo upoznati takmičare, saznaćemo neke zanimljive detalje iz njihovih života i pritom se svi dobro zabaviti.
Izvor: Novosti
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)