Srpska atletičarka Ivana Španović izjavila je sinoć da nije mala stvar osvojiti 11. mesto na Olimpijskim igrama, pogotovo u skoku u dalj, ali da ostaje žal što u finalu nije ostvarila bolji rezultat.
- U kvalifikacijama sam odradila pola posla, sinoć je trebalo da završim na jedan drugi način, ali nisam uspela. Može sad neko da priča da li je to sreća ili ne, ali ja sam među 12 najboljih na svetu i to je veliko dostignuće. Žao mi je što nisam skočila bolje, ali na kraju sam zadovoljna osvajanjem 11. mesta - rekla je Španovićeva novinarima u Londonu.
Ona je dodala da joj je cela sezona bila turbulenta zbog problema sa povredom butine, da joj je to još sveže u glavi, ali da je u London stigla spremna.
- Daleko od toga da nisma spremna, ali potrebno je mnoge kockice da se poslože da bih skočila rezultat koji sam skakala do prošle godine. Nažalost, trening i takmičenje nisu isto, svejedno je da li sam 11. sa 6, 40 ili 6,70. Naravno, više bih volela da sam skočila 6,80 nego 6,35 - poručila je Španovićeva.
Izvor: Tanjug
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)