Španski glumac Havijer Bardem dobio je svoju zvezdu na Stazi slavih na Holivud bulevaru u Los Anđelesu, uoči američke premijere novog filma o Džejmsu Bondu, "Skyfall", u kojem tumači lik sajber teroriste.
- Nikad nisam mislio da će mi biti ukazana takva čast - rekao je Bardem pred premijeru 23. filma o Džejmsu Bondu.
Bardem, koji ima 43 godine, dobitnik je više nagrada za svoja glumačka ostvarenja, među kojima i za ulogu u filmu "Ljubav u Barseloni" Vudija Alena, "Život je more" Alehandra Amenabara, a Oskara je dobio za sporednu ulogu u filmu "Nema zemlje za starce" Džoela i Itana Koena.
Reditelj Sem Mendes poverio je Bardemu ulogu u "Skyfall"-u, najdužem filmu o Džejmsu Bondu, čija je svetska premijera bila 26. oktobra, a za čiji scenario španski glimac kaže da je "jak i veoma dobro napisan".
Izvor: Beta
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)