
Iako su se mediji raspisali da Demi Mur (48) želi razvod, čini se da glumica ipak još nije spremna da digne ruke od braka s Eštonom Kučerom (33), koji ju je navodno varao. Supružnici su zajedno proveli jevrejski praznik Jom Kipur koji se slavi 7. oktobra, a potom s ostalim sledbenicima kabale otišli na kampovanje u Santa Barbari. Ali, da nešto nije u redu dalo se zaključiti kada je Demi počela da viče na prolaznika koji je želeo da je fotografiše.
- Molim te, nemoj da slikaš mene ili moju porodicu - zamolila je Demi, a zatim je zazviždala i gestikulirala Eštonu da uđe u šator kako i njega ne bi slikali.
Ipak, posle par sati glumica je postavila zajedničku fotografiju na svoj nalog na društvenoj mreži Tviter, i tada je postalo jasno da par intenzivno radi na pomirenju i prevazilaženju prepreka.
- Demi i Ešton zaista žele da spasu svoj brak - rekao je prijatelj popularnog para.
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)