Kontroverzna pevačica Lejdi Gaga nedavno je izjavila kako ne sme da protraći svoje bogoatstvo, već da će ga iskoristiti u humanitarne svrhe. Upravo zbog toga dvadesetpetogodišnja pevačica u Indiji je osnovala humanitarnu organizaciju pod nazivom "Born This Way". Boravak u siromašnom delu Indije inspirisao je Gagu da usvoji troje dece bez roditelja iz ove zemlje, a nakom toga pevačica će postati majka deci iz svih krajeva sveta.
- Oduvek je želela da usvoji i usreći nekog mališana, još od kako je bila devojčica. Rekla je prijateljima kako postoji razlog zbog koga živi, a od kako je postala slavna misli da je to znak da treba na dobar način da iskoristi veliko bogatstvo koje je stekla isključivo svojim trudom i radom - rekao je izvor blizak pevačici.
- U Indiji je već osnovala organizaciju pod nazivom "Born This Way", a posetila je i dvoje dece kada je poslednji put bila u toj zemlji. Pevačica pored siročeta iz Indije, želi i jedno dete iz Amerike - objasnio je izvor i dodao da se njeni planovi ipak neće tako brzo realizovati jer je trenutno usredsređena na muzičku karijeru.
Slične Vesti
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)