Džordž Kluni oporavlja se od operacije lakta. Glumac je juče viđen na utakmici s povezom i šipkom na ruci. Njegova devojka Stejsi Kibler otkrila je kako je njen dečko imao operaciju pre samo dva dana. Uprkos hirurškom zahvatu par je juče pratio utakmicu između "Baltimore Ravensa" i "Cincinnati Bengalsa".
- Ljubav je kad te dečko dva dana posle operacije povede na utakmicu "Ravensa", pogotovo što je on navijač "Bengalsa" - napisala je Stejsi na svom Tviteru.
Iako je tek operisan, Džordž je bio dobro raspoložen na utakmici pa se fotografisao sa jednim od bivših igrača kluba za koji navija.
Slične Vesti
Pročitajte još
Suzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte višeRođena sestra Džordža Klunija izgubila bitku sa rakom: Bila je moj heroj!
Preminula sestra Džordža Klunija
21/12/2025
Saznajte višeNiko srećniji od roditelja: Bilja i Aca danas primaju čestitke, sin jedinac podelio najlepšu vest
Sin Biljane Jevtić i Ace Ilića diplomirao
21/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)