Marija Šerifović odlučila je da zapeva malo i za svoju dušu, pa će tako 8. marta održati koncert u Sava centru.
Njen koncert će upravo iz tog razloga nositi naziv "Druga strana ploče" - neće pevati samo svoje pesme već će se na repertoaru naći domaći i strani evergrinovi koje ona mnogo voli i privatno peva za sebe i svoje prijatelje. Na ovu ideju došla je, kaže, spontano i svima se dopalo šta planira da predstavi beogradskoj publici za Dan žena i Novosađanima 17. marta.
- Meni se to javilo dok sam se tuširala, odmarala i dok nisam razmišljala ni o čemu. Suština je da mi koji volimo muziku nikad ne pevamo pesme koje su za našu dušu. Meni je drago što sam došla u tu poziciju u životu da mogu sebi da obezbedim koncert na kom ću pevati pesme uz koje sam odrastala - istakla je ona.
Jedina srpska pobednica na Evroviziji je priznala da joj neće biti lako da se izbori s pesmama Lare Fabijan.
- Repertoar još nije formiran kao konačan, a biće tri benda. Ljude koji me prate i vole ono što radim raduje da čuju nešto što nije moja pesma - rekla je Marija i obećala divno veče.
Nakon ovog koncerta, ona će prirediti isto takvo veče u novosadskom Spensu 17. marta.
- Biće to intimnija atmosfera, koja će odisati jakim emocijama, za razliku od mojih velikih koncerata u raznim arenama - poručila je Šerifovićeva i dodala da bi na jesen njena publika mogla da očekuje njen novi album.
O "Zvezdama Granda" nije previše pričala, dok je skandal Jelene Karleuše kratko prokomentarisala:
- Ne bila joj u koži. Nije joj lako. Ne znam kako bih ja reagovala u sličnoj situaciji - bilo je sve što je Jelenina bliska prijateljica rekla.
View this post on Instagram
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
