Za Miru Škorić je 2017. obeležena tugom, kada joj je u februaru preminula majka. Ipak, uz pomoć ćerke je nastavila da živi i nedavno je ponovo osetila čari sreće, jer se zaljubila.
- Moj osmeh, gledanje u telefon, bela haljina sve govori. Znate da ne volim da pričam o privatnim životu, ali da se lepe stvari dešavaju, dešavaju se - rekla je Mira.
Na pitanje da li bi javnost mogla da očekuje da u 2018. godini obuče venčanicu, pošto se priča da je ljubav pronašla u čoveku koji je voli i ceni onakvu kakva jeste, ona kao iz topa kaže:
- Daće bog, daće!
https://www.hellomagazin.rs/domace-vesti/mira-skoric-nema-razloga-da-me-se-iko-plasi-samo-govorim-ono-sto-mislim/
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
