Poznati košarkaš Nikola Peković oženio je ovog leta osam godina stariju Violetu Milinković, koja je u trenutku venčanja bila u blagoslovenom stanju. Ipak, mladenci su nedavno saznali tužne vesti.
Naime, oni su na pregledu kod lekara saznali da je Violeta izgubila bebu, navodi "Kurir". Doktorka iz Pljevalja nije imala simptome koji bi ukazivali da je nešto pošlo po zlu – nije imala bolove, prema navodima poznanika osećala se odlično, te nije ni mogla da nasluti šta će se dogoditi sa prinovom koju je željno iščekivala.
- Violeta je još uvek u šoku. Teško je podnela trenutak kada joj je lekar saopštio da ne čuje otkucaje bebinog srca i da sumnja da je plod mrtav. Počela je da plače i vrišti, a medicinsko osoblje ju je jedva smirilo. S druge strane, Nikola je bio nem, prosto se zaledio i nije mogao ni da reaguje - rekao je izvor blizak paru.
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)