Ćerka Bila Gejtsa, Dženifer, uskoro staje pred oltar sa svojim izabranikom Najerom Nasarom
View this post on Instagram
– Ti si jedinstven. Potpuno si me oborio s nogu prošlog vikenda, iznenadivši me na najznačajnijoj lokaciji za jednu od naših mnogih zajedničkih strasti. Jedva čekam da provedemo naše živote učeći, rastući, smejući se i voleći se. Kažem "da" - milion puta "da"– napisala je zaljubljena Dženifer Gejts.
View this post on Instagram
Da je Dženifer pristala da se uda za njega ponosni Nasar je podelio na svom profilu.
View this post on Instagram
– Ja sam najsrećniji čovek na svetu. Džen, ti si sve što sam oduvek zamišljao, i puno više od toga. Jedva čekam da rastem sa tobom kroz naš zajednički život. Svoj više ne mogu da zamislim bez tebe. Volim te na svaki mogući način i zahvalan sam ti jer mi je uz tebe svaki dan kao san –napisao je on.
Bil i Melinda Gejts: Nije pošteno da mi imamo milijarde dok neki drugi nemaju gotovo ništa
View this post on Instagram
Dženifer je nedavno diplomirala na prestižnom Stanfordu, a velika joj je strast preponsko jahanje kojim se bavi i njen verenik Nasar. Bil je ćerki za diplomu kupio poklon vredan 16 miliona dolara – ranč na kome će trenirati jahanje.
Kad najbogatiji čovek poklanja: Bil Gejts za diplomiranje častio ćerku sa 16 miliona dolara
View this post on Instagram
Prosidba se dogodila samo nekoliko dana nakon što su Bil i Melinda proslavili 26. godina braka. Pored Dženifer, oni imaju ćerku Fibi Adel i sina Rorija Džona Gejtsa.
Bil Gejts je prošle godine zauzeo prvo mesto na „Forbsovoj“ listi najbogatijih. „Broj jedan“ među bogatašima težak je 105,7 milijardi dolara.
Bil Gejts priznao: Ne zaslužujem svoje bogatstvo
– Ne zaslužujem svoje bogatstvo. Niko ne zaslužuje. Došlo je zahvaljujući dobrom tajmingu, sreći i ljudima sa kojima sam radio. Svakako sam naporno radio i mislim da je softver zaista korisna stvar, ali i ja sam dobro prošao. Ne mislim da bi davanje novca mojoj deci bilo dobro za njih ili za društvo . Posle svega što potrošim, i nakon što ostavim nešto za decu i za poreze, ostatak novca ide u fondaciju. Melinda i ja naporno radimo sve vreme kako bismo bili sigurni da će novac ići onima kojima najviše treba – rekao je Bil Gejts nedavno.
Trenutno je na poziciji kopredsednika Fondacije „Bil i Melinda Gejts“, najveće privatne dobrotvorne fondacije na svetu.
Bil Gejts debitovao je na prvoj Forbsovoj listi milijardera 1987. godine sa neto vrednosti od 1,25 milijardi dolara.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više