Aleksandra priznaje da nije ranoranilac, ali da ima dana kada sa zadovoljstvom ustaje veoma rano
Aleksandra Prijović kada napusti muzički studio i kada nije na sceni sasvim je obična i pridona žena posvećena svojoj porodici.
Iako se mnogima čini da poznati, pre svega zbog novca koji poseduju, ne obavljaju samostalno brojne svakodnevne dnevne stravi, pevačica i supruga Filipa Živojinovića najbolji je primer da to nije tačno.
Aleksandri svakodnevne obaveze nimalo teško ne padaju, naročito od kako je postala mama. Ona priznaje da nije ranoranilac i da joj ustajanje u cik zore nije najomiljenija stvar na svetu, ali da ima dana joj to veoma prija.
- Volim da odem na pijacu, a u prodavnicu idem stalno. Jeste da mi je teško da se budim rano, ali postoje dani kada odlučim da ustanem ranije i odem na pijacu - iskrena je Aleksandra, koja je krije da se njen ritam života i te kako promenio od kako se rodio Aleksandar.
– Kada mi dođe sada da otputujem negde na dva dana, nema više toga… Ne mogu više da odem kad i gde hoću, niti ja želim da idem – meni je najlepše kada sam sa njim kod kuće i to je ljubav moja najveća na svetu – priznaje Aleksandra, i u intervjuu za Blic otkriva šta joj posle radnog vikenda teško pada.
- Navika je čudo, već osam godina petkom i subotom legnem u pet, šest ujutru i onda ne mogu da dođem sebi tokom nedelje. Sada kada imam dete budim se u toku noći. Dovoljno je jednom da se probudim, pa mi se dan poremeti i onda se budim kasnije oko 11 - objasnila je pevačica.
Na pitanje da li kupuje na sniženjima Aleksandra je bila kratka:
- Kada nešto volim da pijem i jedem, ne gledam koliko košta.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više