Kćerka Majkla Džeksona, Paris (15), u dirljivom intervjuu za list "Mejl on sandej" progovorila je o odrastanju sa tragično preminulim kraljem popa, i između ostalog nazvala ga sjajnim ocem.
- Imam mnogo uspomena na svog tatu. On je bio sjajan otac. Svi smo ga voleli. Pokušao je da nas nauči mnogim stvarima i uvek nas je čuvao. Bio je veoma zaštitnički nastrojen - rekla je Paris, i objasnila zašto su ona i njena braća Prins i Blanket često nosili maske kada su sa ocem izlazili u javnost.
- Nije želeo da ljudi vide kako izgledamo. Na taj način, želeo je da mi imamo ono što on nije imao, a to je normalno detinjstvo - ispričala je ona.
Paris, koja je imala samo 11 godina kada je njen otac preminuo u junu 2009. godine, rekla je da se nada da će jednog dana moći da renovira ranč "Nedođija", u kojem je odrasla, i da ga pokloni bolesnoj deci. Priznala je i da ne planira da poput oca uplovi u muzičke vode, već bi volela da postane kardiolog.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)