
Ova 23-godišnja devojka ovih dana je ostvarila svoje snove i pridružila se anđelima "Viktorijas sikreta".
U pitanju je mankenka po imenu Džozefin Skriver iz Danske.
- Dogodilo se. Bukvalno živim svoj san trenutno. Ne mogu da verujem da sa vama delim vest da sam najnoviji Viktorijin anđeo. Hvala svima koji su mi pomogli - podelila je svoje Džozefin sa pratiocima društvenoj mreži.
Intresantan podatak za ovu lepoticu iz Kopenhagena je da je odrasla u neuobičajenoj porodici. Oba roditelja su joj gej.
Otkrili su je kada je imala 15 godina u Njujorku, gde je otputovala sa svojim fudbalskim timom. Nudili su joj međunarodne ugovore, ali ih je ona odbijala jer nije želela da zapostavlja školu.
U katalozima za Victoria's Secret počela je da se pojavljuje od 2013, a iste godine prvi put se pojavila u na godišnjoj reviji ovog brenda.
Svoju popularnost koristi i kao aktivista za prava LGBT populacije. Otvoreno je govorila o svom odrastanju, a da je više od lepog lica jasno je stavila do znanja porukom za one koji osuđuju njeno odrastanje u nekonvencionalnoj porodici i začeće veštačkom oplodnjom.
Pročitajte još
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte višeBritish Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
British Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
03/12/2025
Saznajte višePet kombinacija koje će vas spasiti u decembru kada ne znate šta da obučete
Pet kombinacija koje će zimu učiniti više nego podnošljivom i trendi
01/12/2025
Saznajte višeKraljica reciklaže: Leticiji je ovo omiljeni zimski komad u garderoberu, nosi ga 14. put
Kraljica Leticija obožava ovaj komad garderobe
28/11/2025
Saznajte višeNajbolje haljine za doček 2026. godine, zasenićete sve
Najbolje haljine za doček 2026. godine. ne zna se koja je lepša
28/11/2025
Saznajte višePočinje BLACK FRIDAY runda u FASHION COMPANY prodavnicama u Srbiji
Najveća shopping groznica godine stiže u Srbiju – Black Friday runda u Fashion Company radnjama počinje u četvrtak, 27. novembra i trajaće do nedelje, 30. novembra.
27/11/2025
Saznajte više
Komentari (0)