U petak 10. juna kreativni direktor modne kuća Moschino Džeremi Skot prezentovao je svoju novu kolekciju u Los Anđelesu. Kolekcija "vrišti" šareno, razigrano, sa puno printova, u maniru samog brenda i poznatog dizajnera.
Reviju su iz prvog reda posmatrale mnoge poznate ličnosti, kao i zaštitna lica brenda od Keti Peri, Kaje Gerber do Kejtlin Džener, Kristine Milano.
Cvetni dezeni, leopard i razni drugi dezeni pomešani u šik kombinacije retko ko bi imao hrabrosti da spoji, ali baš to je ono što ovaj brend čini drugačijim. Revija je podsećala na šezdesete od krojeva do boja, a najviše pažnje privukao je šešir u obliku kišobrana.
Pročitajte još
Imate malu crnu haljinu u ormaru? Tamara Kalinić pokazuje kako da izgleda luksuzno
Tamara Kalinić pokazuje kako da izgleda luksuzno
18/12/2025
Saznajte višeModni duel Aleksandre Prijović i Aleksandre Radović, iste farmerke, dva potpuno različita stila
Modni duel Aleksandre Prijović i Aleksandre Radović, iste farmerke, potpuno drugačiji vajb
17/12/2025
Saznajte višeNovogodišnje haljine za plus sajz žene, kilogrami se tope u njima
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, modeli koji osvajaju na prvi pogled
12/12/2025
Saznajte višePoznati modni dizajner Bata Spasojević večeras je u hotelu Hyatt Regency Belgrade predstavio domaćoj publici novu kolekciju "Follow Your Heart II"
10/12/2025
Saznajte višeKako se obući za slavu? Ašok Murti zna odgovor, ovo je “ne, nikako”
Ašok Murti predlaže dres kod za slavu
09/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)