Glumica Gvinet Paltrou sačinila je kuvar koji je promovisala prošle nedelje u Americi.
- Kuvanje me opušta i usrećuje, u duši sam domaćica koja se najbolje oseća pored šporeta i s kuhinjskom keceljom - rekla je glumica i pobornica zdrave hrane na promociji svoje knjige recepata "My Fathers's Daughter".
Par dana pre zvanične promocije dobitnica Oskara gostovala je u šou programu poznate televizijske kuvarice Rejčel Rej, gde je pokazala svoje kulinarsko umeće i napravila tikvice u kombinaciji sa špagetima, a jelo je bilo toliko ukusno da ga je čak i jela tokom emisije.
- Veoma je važno pripremati hranu za svoju porodicu i za ljude koje volite, ako ni zbog čega drugog, onda zbog vremena koje ćete zajedno provesti konzumirajući je - izjavila je Gvinet tokom emisije.
- To je nešto čemu me je naučio moj otac i što mi je bilo okidač da napišem ovu knjigu. On je bio neverovatan otac i kada bi se cela porodica okupila oko stola za večerom, to nam je svima bio vrhunac dana.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)