Na plaži, kada se ne skrivamo ispod garderobe i šminke, do izražaja dolazi kako zaista izgledamo. Zato mnoge dame pribegavaju različim metodama - trajnoj šminki, svilenim trepavicama, a one koje pripadaju estradnom miljeu imaju dodatni pritisak da moraju da izgledaju tip-top u svim prilikam.
Međutim, Jelena Karleuša je rešila da prkosi svim nametnutim pravilima i pokaže da uživa na moru kako i dolikuje - bez trunke šminke.
View this post on Instagram
-Dan bez šminke, napisala je kratko Jelena uz video snimak koji je podelila na svom Instagramu.
View this post on Instagram
Jelena je sa suprugom Duškom i ćerkama Nikom i Atinom gošća Saše Popovića i njegove supruge u njihovoj vili na Opatiji,a vreme koristi da napuni baterije za nove radne i životne pobede.
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više