
Iako nam se čini da o folk pevačici Ceci Ražnatović znamo gotovo sve, jer je dugi niz godina izložena pogledu i sudu javnostu, to nije sasvim tačno. Ona o svom privatnom životu govori jako malo, a posebno o tome da li postoji muškarac koji je osvojio njeno srce.
Sve je na nivou nagađanja, pa se tako šuškalo da Ceca sa posebnim emotivnim razlogom putuje u Rusiju.
View this post on Instagram
– Išla sam u Moskvu zbog nekih obaveza, nemam nameru da se selim odavde niti me zanimaju stranci. Priželjkujem da se zaljubim u svojoj zemlji, ovde, ja sam patriota. Uostalom, što bih morala da se zaljubim, meni je super ovako – rekla je Ceca za “Informer”.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više