Predstavnica Srbije na ovogodišnjoj pesmi Evrovizije, Nevena Božović, otkrila je za domaće izdanje magazina Cosmopolitan svoje slabosti, navike i životne mantre.
Na samom početku Nevena je pokušala da opiše sebe u tri reči:
- Ne volim da govorim mnogo o sebi, to je bolje pitati druge. Priznajem da sam štreber u svakom smislu, svojeglava i principijelna - kratko je rekla pevačica i pokušala da izdvoji svoje dobre, ali i loše osobine:
- Teško me je naterati da progovorim o sebi, ali možda odgovornost u poslu i maksimalna posvećenost porodici. A najgora to što nekada umem da budem ambiciozna i naporna ljudima oko sebe. Želim uvek da dam svoj maksimum i mnogo kritikujem sebe.
Nevena je priznala da je kod ljudi odbija nevaspitanje, laž i kompromisi, ali je sa druge strane privlači iskrenost, dobrota, kao i patrijarhalnost koja nestaje.
I za kraj otkrila je koja je najčudnija navika koju ima.
- Ustajem tri sata ranije nego što je potrebno - priznala je Nevena.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više