Ana Sević privodi snimajuću sezonu kraju, te je ostalo još samo veliko finale "Zvezda Granda" zakazano za 28. jun ove godine, koje će biti drugačije nego inače jer će faliti onaj glavni, onaj koji je ovaj projekat i takmičenje napravio najvećim u regionu.
Teški period je iza voditeljke i pevačice kada je reč o profesionalnom angažmanu, ali joj zato na privatnom polju cvetaju ruže, jer uživa u svakom novom danu okružena suprugom i decom koja je čine veoma ponosnom, a posebno Lorena Lazić.
M.M./ATAImages
Ponosna, srećna i spokojna oglasila se na Instagramu objavivši da je Lorena Lazić uspešno završila četvrti razred te da je od jeseni čekaju ozbiljnije četiri godine osnovnog školovanja.
- Kraj 4. razreda! Naše malo sunce završilo još jedno poglavlje, a osmeh sve govori! Ponos ne može da stane u jednu fotografiju. Letnje avanture – spremni smo! - napisala je Ana u opisu fotografije.
Porodica Nedeljković poznata je po tome da celo leto provedu na primorju, tačnije u Crnoj Gori gde imaju svoj apartman, te im prijatelji tokom letnjih meseci redovno dolaze u goste.
Upravo će tako biti i ove godine, kada će sa prvim danima jula Sena, Simeon, Lorena, Ana i Daniel sići na Jadran i uživati u čarima leta, pripremajući se za nove školske obaveze od jeseni.
Pročitajte Dvorište Ane Sević prava botanička bašta - Ovde Lorena, Sena i Simeon provode čarobna leta
Podsećanja radi, pevačica i voditeljka je Lorenu dobila 2014. godine u braku sa kolegom Darkom Lazićem sa kojim se nekoliko godina kasnije razvela.
Nedugo potom upoznala je Daniela Nedeljkovića sa kojim je stvorila pravu porodičnu harmoniju, a njihovu sreću upotpunili su Sena i Simeon, o kojima starija sestra veoma vodi računa.
Darko je nedavno gostujući u jednoj emisiji otkrio da sa Anom ali i njenim suprugom ima divan odnos, pravi prijateljski, a kako je istakao za to je posebno zaslužan Nedeljković koji je Lazićevu ćerku prihvatio kao svoju, što pevač dodatno ceni.
Baš zato je i Lorena Lazić divna devojčica, puna ljubavi i razumevanja za druge, o čemu govore i svi oni koji su imali prilike da je upoznaju. A u školi, podrazumeva se, odličan đak.
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)