I dočekali smo! Princ od Vranje, naš ovogodišnji predstavnik na Evroviziji nastupio je večeras, u drugoj polufinalnoj večeri pod rednim brojem 15.
Nastup Princa od Vranje oduševio je Evropu, ako je suditi po prvim reakcijama, komentarima i gromoglasnom aplauzu koji je dobio nakon poslednjih otpevanih taktova. Nažalost, nije uspeo da se plasira u finale ovogodišnjeg Eurosonga.
Profimedia
Kompozicija "Mila" već sa prvim notama prodrmala je publiku, a on je svojim vokalnim sposobonostima oduševio. Inače, kada je pobedio na našem izboru za Pesmu Evrovizije, desile su se razne promene pa je tako Stefan u Bazel otišao sa potpuno novim aranžmanom numere.
U sve je prste umešao i naš najuspešniji predstavnik na pomenutom takmičenju, Željko Joksimović koji je pesmu učinio baš onakvu kakvu evrovizijska publika voli.
Pročitajte Prvo polufinale Evrovizije završeno, Hrvatska bez plasmana, evo ko je prošao
- Nakon finala, na predlog RTS Željko i ja smo stupili u kontakt. Ja još uvek ne mogu da verujem da je Željko bio otvoren da pruži pomoć i svoj kreativni doprinos. Imam neverovatnu sreću, jer Željko je preoznao nešto u čitavom projektu i nesebično dao i svoj studio i radio kao koproducent na pesmi. Ja sam snimio vokal zajedeno sa njim od početka - rekao je Princ od Vranje gostujući na Radiju S.
Zdravković nije krio ni to da se Željku pesma veoma dopala i da je upravo zbog toga i želeo da ona zvuči savršeno. A kako je Joksimović već pet puta bio deo evrovizijskog takmičenja, Princ od Vranje je njegove savete i te kako poslušao.
A večerašnji nastup Princa od Vranje samo je pokazao da je saradnja sa Željkom prava stvar, te verujemo da je prolaz u finale zagarantovan.
Navijamo svim srcem!
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Dajte ljudi nemojte da ste svesni! Pesma je totalni treš,nastup već vidjeno,dosta vise sa Željkom Joksimovićem u mičionitoj verziji. Shvatite da ovo u Evropi vise ne prolazi,Tra La La, srceparajuci uzas! Nama trebaju nastupi poput Konstrakte,a ovo pile Mile,,,,smešno. Zasluzen debakl