Petar Grašo sinoć je do poslednjeg mesta napunio centar "Sava" u Beogradu i time otpočeo regionalnu turneju "Volim i postojim".
On je nakon koncerta sa predstavnicima medija podelio utiske govoreći i o raznim privatnim temama o kojima nemamo često prilike da ćaskamo.
Antonio Ahel/ATAImages
Tako smo saznali da je sin Petra Graša i Hane Huljić koji ima svega četiri meseca bio počasni gost na tatinom sinoćnjem spektaklu.
- Mi imamo naše zajedničke večeri kad uz koju čašu vina ja sednem za klavir pa sviram pesme koje volimo oboje. Hana je večeras bila na koncertu, a bio je i naš sin od četiri meseca Toni.
To je njegovo prvo putovanje, ćerkica ima dve godine ona je već prekaljeni putnik. Uživamo svi zajedno sutra nas čeka šetnja po Beogradu. Supruga mi je rekla da je bio dobar koncert - kaže Petar.
Grašo je ispričao i zanimljivu anegdotu o svojoj prijateljici i koleginici Nini Badrić, koja mu je grepškom poslala intimnu poruku namenjenu prijateljici, a otkrio je i da je njegova muzička srodna duša tast i saradnik Tonči Huljić.
Pročitajte Vlasnik ove luks nekretnine na Jahorini je Petar Grašo, porodica tu provodi zimske dane, Hana je sve sredila po svojoj meri (foto)
- Tonči je večeras daleko hvala Bogu! Šalim se, on je u Splitu. Posti pred Uskrs odlučio je da ne pije vino i da ne puši i nikome nije dobro ni njemu ni nama oko njega.
Jedva čekamo da se vrati porocima i bude normalan. Pre dva dana mi je bio rođendan od njega sam dobio dve tri uvrede i to je dobro znači da me voli i dalje - našalio se Grašo.
Antonio Ahel /ATA Images
Iako je veoma mali sin Petra Graša ovo je za celu porodicu bio veoma važan trenutak kada je Toni bio uz sestru Albu i mamu tati najveća podrška na važnom koncertu pred beogradskom publikom.
Nema sumnje da će i on kao i starija sestra naslediti muzički gen, pa ko zna, možda jednog dana i on zapeva u istoj sali.
Pročitajte još
Željko Samardžić ne krije ponos: Velika je stvar da čovek od 70 godina doživi ovo
Željko Samardžić održao prvi od tri zakazana koncerta u Sava centru
15/12/2025
Saznajte višeDom Ljiljane Blagojević sada je u Surduku, napustila je Beograd i mir pronašla u ovoj skromnoj kući
Dom Ljiljane Blagojević daleko je od gradske gužve i buke
14/12/2025
Saznajte višeVanbračni sin Marinka Rokvića priznao: Sve bi bilo drugačije da Slavica nije umešala prste
Vanbračni sin Marinka Rokvića otvorio dušu, ovo je istina o odnosu sa Slavicom
14/12/2025
Saznajte višeSamo dve nedelje pred Novu godinu Aleksandra Prijović oduševila vestima, prelepo!
Aleksandra Prijović sve je potvrdila na svom profilu na Instagramu
14/12/2025
Saznajte višeDžordž Kluni dao obećanje Amal! U Holivudu više ništa neće biti isto
Džordž Kluni ponovo je privukao veliku pažnju javnosti nakon što je otvoreno govorio o pravilu koje ima u braku sa suprugom Amal
14/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)