Vest da je trudna Jovana Stojiljković saznali smo tek nedavno kada je glumica prošetala crvenim tepihom filmskog festivala ne mogavši da sakrije trudnički stomak.
Sa kolegom Goranom Bogdanom u ljubavi uživa punih šest godina pa je proširenje porodice bio logičan sled događaja.
Antonio Ahel/ATAImages
Ipak, kako važe za one javne ličnosti koje svoj privatni život ne dele sa javnošću, na temu bebe i novih životnih uloga za medije nisu želeli da govore.
Dramska umetnica se povukla u medijsku ilegalu uživajući u blagoslovenom stanju, a da broji dane do porođaja saznali smo maločas na društvenim mrežama.
Naime, njena koleginica Nataša Ninković podelila je fotografiju, pretpostavljamo iz porodičnog doma glumačkog para, gde je u prvom planu Jovanin trudnički stomak.
„Moje srce” napisala je Ninkovićeva, a pesma koju je stavila uz sliku mnoge je asocirala na pol bebe, odnosno da je time želela da otkrije da trudna Jovana Stojiljković i njen partner iščekuju devojčicu.
Pročitajte: Jovana Stojiljković prošetala trudnički stomak ulicama romantičnog grada u kojem su se voleli Romeo i Julija
U pitanju je pesma Đoleta Balaševića „Princezo, javi se”, pa su mnogi pratioci prokomentarisali da je Ninkovićeva time želela da naglasi da im uskoro stiže najslađe pojačanje.
Da li je ovo bio njen nesmotreni potez ili će Jovana i Goran zaista postati roditelji devojčice saznaćemo u danima koji su pred nama.
Instagram
Do Nove godine njihov dom će sigurno postati oaza najveće sreće i ljubavi kada im se beba pridruži.
Verujemo da poslednje pripreme privode kraju te da spremni dočekuju najlepšu životnu ulogu kojoj se oboje neizmerno raduju.
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)