Majka Sergeja Milinkovića Savića zaljubljena u tetovaže
Sergej i Vanja Milinković Savić su najpoznatija braća srpskog fudbala. Njihov otac Nikola svojevremeno se bavio istom sportom, dok je majka Milijana bila košarkašica. Nastupala je i za reprezentaciju.
Sinovi nisu nasledili ljubav prema košarkaškoj lopti, ali jeste ćerka Jana, koja ima 18 godina. O njoj ćemo verovatno tek čuti.
Instagram
Sergej, vezni igrač rimskog Lacija, ovih dana se sa porodicom odmara na moru. Iz letnjeg albuma izdvaja se jedna preslatka fotografija sa plaže koja je raznežila njegove pratioce na Instagrmau.
Glavne zvezde su baka i unuka, odnosno Milijana i Sergejova ćerka Irina. Devojčica je na svet došla prošle godine, kada je njen tata sa selekcijom Srbije igrao na Svetskom prvenstvu u Kataru.
Pročitajte: Sergej Milinković Savić u prvoj šetnji sa ćerkom Irinom FOTO
Mnogi su primetili da se gospođa Milijana odlično drži i da je dugogodišnje bavljenje sportom svakako ostavilo pozitivan trag na njenoj figuri. Posebno je interesantan ukras preko leve ruke, odnosno tetovaža. Nešto što nemaju baš sve bake, zar ne?
Instagram
Braća su svojevremeno objasila zbog čega nose dva prezimena – jedno očevo, drugo u čast majke. Naime, rođeni su u Španiji, a prema tamošnjim pravilima deca po rođenju dobijaju prezimena oba roditelja.
Pročitajte: Vanja Milinković Savić na vratu istetovirao oči, oduševićete se kad čujete čije su FOTO
S obzirom na njihovu visinu – Vanja ima 202 centimetra, dok je Sergej deset centimetara niži – nema sumnje da bi bili i izvrsni košarkaši. Imali su od koga da naslede talenat i za taj sport.
Instagram
Pročitajte još
Zdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više12 godina pričaju da ga izdražava žena: Evo gde je zaposlen Veljko Kuzmančević
Veljko Kuzmančević je kompozitor
17/12/2025
Saznajte višeJoca Stefanović postaje tata! Iva presrećna: Svi smo plakali u kući kada smo ugledali test
Joca Stefanović postaje tata
17/12/2025
Saznajte višePrva fotografija Arie Živojinović, mama Aleksandra zabeležila pravo uživanje u porodičnom domu
Prva fotografija Arie Živojinović, mama zabeležila pravo uživanje u porodičnom domu
17/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)