Dajana Paunović doživela saobraćajnu nesreću
Dajana Paunović, direktorka istoimene Fondacije, doživela je saobraćajnu nesreću po povratku iz Štrpca, gde je njena humanitarna organizacija donirala tablete i računare Osnovnoj školi „Staja Marković“, prenosi „Kurir“.
Pročitajte: Kažu da ćerke liče na majke, ali ne i ona - Ovo su roditelji Dajane Paunović, ista otac (foto)

Miloš Nadaždin
Udes se dogodio kod Bubanj potoka, malo posle naplatne rampe, kada je automobil zbog obilne kiše sleteo s puta preko bankine. Dajana je do jutarnjih časova bila na pregledima na kojima je ustanovljeno da nema težih unutrašnjih povreda.
Pročitajte: Žikinu vilu napustila je posle razvoda - Zavirite u prelepi stan Dajane Paunović u kojem je sa sinom Dušanom pronašla mir (foto)

Andreja Damnjanović
Posle uviđaja policajci su konstatovali da je pravo čudo što su putnici ostali živi i nepovređeni s obzirom da je automobil van voznog stanja.
Pročitajte još
Svet rokenrola izgubio velikana: Preminuo član Bijelog dugmeta
Preminuo Vlado Pravdić
05/12/2023
Saznajte višeŽustra rasprava Željka i Jovane, kamere zabeležile sve: Umešala se treća osoba
Brak Jovane i Željka Joksimovića uvek je zanimljiv javnosti
05/12/2023
Saznajte višeNestala pre 17 godina, a bila je najpopularnija voditeljka: Ovo je Tamara Raonić danas
Tamara Raonić danas
04/12/2023
Saznajte više
Komentari (0)