Smrt Mislava Bage zatekla je javnost
Iznenadna smrt novinara Mislava Bage u 49. godini zatekla je javnost, ali i zadala veliki udarac njegovim kolegama i prijateljima. Njegov prerani odlazak pogodio je mnoge, a među njima je i muzička zvezda Severina, koja se od svog prijatelja oprostila emotivnom objavom na „Instagramu“.
„Voljeni Mislav Bago“, napisala je potresena pevačica uz nekoliko njihovih uspomena, među kojima je i zajednička fotografija sa njene nedavne proslave pedesetog rođendana, kao i ona na kojoj se grle i druže sa Mislavovim psom.
Pročitajte: Severina Vučković uoči 50. rođendana - Znate li šta je moj bivši sada uradio?
„Ne može se više čoveku pod srce“, napisao je Tarik Filipović ispod Severinine slike, a brojne javne ličnosti oprostile su se od poznatog novinara koji će ostaviti neizbrisiv trag, kako u novinarstvu, tako i u životu brojnih kolega i prijatelja.
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)