Uskršnja jaja Tamare Dragičević oduševila, sve je spremno za veliki praznik
U domu Tamare Dragičević i Petra Benčine praznici su obojeni porodičnom idilom, a popularna glumica se i ove godine pobrinula da uskršnja jaja budu ofarbana na vreme, odnosno pre vremena, jer se prema tradiciji ukrašavaju na Veliki petak.
Pročitajte: Gde god krenu, prijatelji kod njih svrate - Tamara i Petar napravili su od stana pravi raj, omiljeno mesto za uživanje i druženje (foto)
Instagram
Uskršnja jaja Tamare Dragičević ove godine su u zelenoj, roze i žutoj boji, a u farbanju i dekorisanju su nesumnjivo najviše uživali najmlađi i najslađi članovi porodice, petogodišnja Staša i Lazar koji će u avgustu napuniti tri godine.
Pročitajte: Staša nam je zarobila srce - Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine prvi put na sceni (foto)
Instagram
Instagram
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)