Ožiljak Miodraga Dragičevića postao je njegov zaštitni znak
Miodrag Dragičević imao je tek nešto više od dvadeset godina kada je odigrao glavnu ulogu u seriji „Čizmaši“ i pobrao opšte simpatije kritike i publike. Zbog poznatog prezimena u početku su ga, očekivano, povezivali sa pet godina starijom sestrom Tamarom, ali uloge koje su se smenjivale jedna za drugom, što u pozorištu, što u televizijskim serijama, zaustavile su tu vrstu poređenja.
Pročitajte: Oljina i Mišina ljubavna priča odvijala se filmskom brzinom, život ih je spojio na neočekivanom mestu - Nije mi bilo baš svejedno
Evo kako je nastao ožiljak Miodraga Dragičevića
Mladi glumac pažnju javnosti privukao je i neobičnim ožiljkom na licu, koji ima još od detinjstva, a evo kako ga je „zaradio“.
‒ Kada sam snimio samo „Čizmaše“, mnogi nisu znali kako se zovem, ali su me prepoznavali baš po tom ožiljku. Daleko od toga da mi je smetalo. Kada sam bio mali, pao sam u vrtiću i povredio se, pojavio se hematom, usledile su operacije i na kraju mi je ostao „zaštitni znak“.
Slične Vesti
Postao je njegov zaštitni znak: Evo kako je Miodrag Dragičević zaradio ožiljak na licu
Ožiljak Miodraga Dragičevića postao je njegov zaštitni znak
05/02/2022
Saznajte višePročitajte još
12 godina pričaju da ga izdražava žena: Evo gde je zaposlen Veljko Kuzmančević
Veljko Kuzmančević je kompozitor
17/12/2025
Saznajte višeJoca Stefanović postaje tata! Iva presrećna: Svi smo plakali u kući kada smo ugledali test
Joca Stefanović postaje tata
17/12/2025
Saznajte višeDragana Mićalović otvorila vrata novog doma, evo šta dobijete kada angažujete profesionalce (foto)
Novi dom Dragane Mićalović uređen je po najnovijim standardima
17/12/2025
Saznajte višeNikola Jokić pokazao kako izgleda unutrašnjost njegovog Rols Rojsa!
Nikola Jokić vozi jedinstven automobil
16/12/2025
Saznajte višeVeć je porede sa Melanijom: Sin Donalda Trampa verio manekenku
Sin Donalda Trampa se verio sa manekenkom
16/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)