Andrej Maričić postao otac
Dok uživamo u novoj sezoni „Survajvera“, koja je nedavno počela da se emituje, pobednik najpopularnijeg avanturističkog rijalitija iz 2011. godine uživa u novoj ulozi. Andrej Maričić postao je otac, a srećne vesti podelio je na svom profilu na „Instagramu“.
-Danas je prvi dan proleća. Danas je prvi dan moje najvažnije i najveće avanture. Dobro došao, Maksime. Marija, ti si najveći borac ikad. Volim te.
Pročitajte: Najveća životna avantura može da počne - Božić je u dom Andreja Maričića doneo najsrećnije vesti (video)
Ime Maksim nastalo je od latinskog prezimena „Maximinianus“, izvedenog od reči „maximus“ što znači najveći.
Deceniju ljubavne veze Andrej i Marija krunisali su 2016. godine, od kada su u skladnom braku. Kumovi su im bili Nikola Rokvić i Bojana Barović, sa kojima je popularni pustolov postao prijatelj prilikom zajedničkog učešća u „Survajveru“. Crkveno venčanje upriličeno je nekoliko meseci posle opštinskog, u manastiru „Staro Hopovo“.
Instagram
Slične Vesti
Ta kosica! Sin Andreja Maričića napunio dve godine, slađe dete skoro niste videli, tatin klon FOTO
Sin Andreja Maričića je baš porastao
14/08/2024
Saznajte višePročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)