Stan Dženifer Lopez dugo čeka svog kupca
Dženifer Lopez povukla je iz prodaje luksuzni penthaus na Menhetnu, u kojem je donedavno živela sa Aleksom Rodrigesom. Dakle, Dženi neće tako skoro napustiti “blok”. Šalu na stranu, latino-diva nikako ne uspeva da proda stan za koji je prvo tražila 26,5 miliona dolara, a potom snizila cenu za dva miliona, pa je tražila da ga agencija skine sa liste.
Pročitajte: Crveni tepih je samo njih čekao - Dženifer i Ben ludi od ljubavi, nećete moći da prestanete da gledate snimak (video)
Gregg DeGuire,Getty Images for Turner via Guliver
Apartman se nalazi u legendarnoj „Vitman“ zgradi kod Medison parka. Na 350 kvadrata i dva sprata raspoređena su dva salona, četiri spavaće sobe, osam kupatila... Očigledno je želela da se oslobodi svega što ju je vezivalo za bivšeg verenika, ali to ne ide baš lako. Trenutno sa Benom Aflekom traži kuću u Los Anđelesu.
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)