Preminula drugarica Marijane Mićić
Glumica Marijana Mićić danas je doživela veliku bol. Naime, vest o iznenadnoj smrti prijateljice Ane Bulatović (39) duboko ju je potresla.
Marijana i Ana bile su drugarice od malih nogu i imale su prijateljstvo dugi niz godina. Od preminule prijateljice, glumica se oprostila na "Instagramu" rečima:
- Anči moja. Spavaj. Grlim te, ljubim te, volim te zauvek… - napisala je u opisu njihove zajedničke fotografije.
Pročitajte: Poslušala lekara - Marijana Mićić vakcinisala se u sedmom mesecu trudnoće (foto)
Prema pisanju domaćih medija, Bulatovićeva je preminula od srčanog udara, a poslednjih godina radila je kao šminkerka na snimanjima filmova i serija.
Oni koji su je poznavali ističu da je bila divna i mila osoba i da ih je tužna vest ražalostila.
Ana Bulatović bila je ćerka Branka Bate Bulatovića, nekadašnjeg generalnog sekretara Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore, koji je ubijen 24. marta 2004. ispred prostorija Fudbalskog saveza Srbije, brzo je nakon što su ga upucali podlegao povredama i preminuo u 54. godini života. Slučaj ubistva generalnog sekretara FS Srbije još uvek nije rasvetljen.
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)