
Slavni glumac Tom Kruz odlučio je da proda dve svoje kuće u Los Anđelesu. On navodno planira da se iseli iz Holivuda, kako bi stanovao bliže sajentološkom centru.
- Tom mrzi što živi u Los Anđelesu i seli se na Floridu. On misli da su svi ljudi u Holivudu prevaranti - kazao je izvor za "Us Weekly" i dodao da zvezda filma "Nemoguća mislija" želi da bude bliže sedištu sajentologije u Klirvoteru na Floridi.
Navodno ga je na to nagovorio njegov prijatelj i kolega Džon Travolta, koji je takođe pripadnik sajentološke crkve.
Kruz je rođen u gradu Sirakjuz u državi Njujork, ali se u Los Anđeles doselio još kao tinejdžer, kada je započeo glumačku karijeru. Prvi film "Endless Love", snimio je 1981. Iako ima ogroman ranč u Koloradu, najviše vremena provodi na svojim imanjima u Los Anđelesu.
Američki mediji prenose da je kuću koju je kupio sa bivšom suprugom Kejti Holms stavio na prodaju, te da za nju traži čak 50 miliona dolara. Drugi imanje, u Holivud Hilsu, rešio je da proda još u martu, i za njega traži skoro 12 miliona.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)