Selena Gomez je možda tek izdala drugi solo album, ali je spremna za dalju budućnost.
- Volim to što radim. Ne mogu da zamislim da radim bilo šta drugo, ali moj konačni cilj je da budem srećna i da imam porodicu. To je moj život.
U međuvremenu, ona je radila na tome da je shvate ozbiljno kao pevačicu sa poslednjim albumom "Revival" - nešto što je i dalje izazov za bivše dete zvezdu.
- Mislim da ljudi i dalje misle da ja imam 16 godina, što je u redu, jer ponekad izgledam tako. Ali ipak mislim da je tu bitno samopouzdanje, tako da sam počela sa tim. Sa ovim albumom... ja sam ekskluzivni procucent, tako da sma morala da ga imam pod punom kontrolom i to možete i da čujete- rekla je ona.
Pošto je poslala poznata tako mala, Selena je bila sve vreme u centru pažnje kao zvezda Disney kanala.
- To je bilo kao da sam zapravo sedela sa odraslim osoba koje su pisale užasne stvari o meni i rekla: "Gde ste vi bili sa 16 godina? Šta ste radili sa 18? A sa 21?...".
Selena je takođe govorila o svom članstvu u ekskluzivnoj ekipi Tejlor Svift za koju kaže da je izvor snage.
- Naročito sada, kada stalno govore o sukobu žene sa drugom ženom - zaista je iritantno - nastavlja Selena.
- Mislim da se to sada malo promenilo. Kada imaš ekipu, možeš da posmatraš drugu ženu i da je prihvatiš i voliš i kažeš im koliko su sjajne. Nikada dosta toga!
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)