Džordž Majkl se trenutno nalazi u jednoj klinici za lečenje od zavisnosti od droge, koja se nalazi u Švajcarskoj i jedna je od najskupljih na svetu. Međutim, slavni pevač veruje da će se izlečiti, te je najavio veliki povratak na muzičku scenu.
Džordž Majkl jedva čeka da se vrati na muzičku scenu, a to planira da uradi 2016. godine, kada će obeležiti 30 godina otkako je napustio grupu "Wham" i započeo solo karijeru.
Pevačev menadžer je nedavno izjavio kako je Majkl definitivno izlečio od zavisnosti od droge.
Podsetimo, slavni pevač je pre nekoliko meseci otišao na lečenje u švajcarsku kiniku, jer je navodno pušio i do 25 džointa dnevno.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)